Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Horoskopi

FENŠUI LIELMEISTARA LONA PROGNOZE 2021.GADAM

28.01.2021

Jau daudzus gadus fenšui lielmeistars Lons veido prognozes, kas daudzos aspektos piepildās. Protams, ka visās sīkākajās detaļās notikumus paredzēt nav iespējams, jo tos ietekmē ļoti daudzi faktori.

Tomēr daudz kas no tā, ko viņš prognozējis iepriekšējos gados, ir piepildījies. Tā, piemēram, 2020.gada priekšvakarā viņš prognozēja, ka apdraudēti būs elpošanas orgāni, sirds, asinsvadu un imūnsistēma. Vīruss, kas šodien aptvēris visu pasauli, savu postošo darbību vērš tieši uz šiem orgāniem. Tāpat viņš norādīja, ka cilvēki rīkosies agresīvi un vardarbīgi, lai sasniegtu savas ideoloģijas mērķus, un tas radīs plašus konfliktus. Būs masu protesti pret sociālo netaisnību un nevienlīdzību, kas pastiprināsies rudenī. Paskatieties vien, kas notiek Amerikā, Baltkrievijā, Armēnijā un citās zemēs! Lielmeistars paredzēja, ka gaidāmas milzīgas pretrunas starp Ķīnu un ASV, Eiropas Savienības valstīm, ka uz Ķīnu tiks izdarīts milzīgs spiediens. Un kādas sekas? Ķīnas ekonomika tiešām 2010.gadā cieta ievērojamus zaudējumus.

 

Prognozes 2021.gadam - metāliskā Vērša gadam

Spriežot pēc elementiem, kas ir 2021.gada kartē, gads nebūs mierīgs. Metāliskā Vērša gadā pirms 60 gadiem (1961.gads) daudzās valstīs notika apvērsumi, bija protesti pret valdību politiku. Pastāv varbūtība, ka arī 2021.gadā iespējami līdzīgi notikumi.

2021.gada kartē nav Uguns elementa, un tas parasti negatīvi ietekmē tādas emocijas kā laime un optimisms. Ja nav Uguns, cilvēkos parādās baiļu sajūta, nedrošība par rītdienu. Tas negatīvi ietekmē ekonomiku.

Nauda gaidāma sfērās, kas saistītas ar enerģētiku, metālieguvi, ūdens un gaisa attīrīšanas ierīču ražošanu. Savukārt mašīnbūves, banku, tūrisma sfērās būs daudz aktivitāšu, konkurences, bet maz naudas. Neskatoties uz kopējo ekonomikas lejupslīdi, akciju tirgus var celties.

Kam 2021.gadā jāpiesargājas?

 

Vispirms jau tiem, kas dzimuši Kazas gadā. Viņiem būs jāpiedzīvo sadursmes ar gada enerģijām.  Tāpēc iesakām nēsāt Žurkas figūriņas, lai novērstu Vērša uzmanību.

Arī visiem tiem, kas dzimuši Suņa gadā, iesakāmnēsāt Žurkas figūriņas, lai novērstu Vērša uzmanību.

Dzīvnieki, kas ir harmonijā ar nākamo gadu, ir Žurka, Čūska un Gailis. Viņiem attiecības ar apkārtējiem veidosies veiksmīgāk. Un tas labvēlīgi ietekmēs visas dzīves sfēras.

Tie, kam dzimšanas kartē ir Zirgs, nākamajā gadā būs daudz pievilcīgāki. Savukārt, ja dzimšanas kartē ir Cūka, 2021.gadā būs daudz braucienu, pārvietošanās, pārmaiņu dzīvē.

2021.gadā dzīve ritēs daudz mierīgāk un gludāk tiem, kam dzimšanas gada pēdējais cipars ir 4, 8, 0. Piemēram, 1954.,2000.,1998. utt.

                                          Lidojošās zvaigznes 2021.gadā                   

 

Katru gadu enerģijas pārvietojas no viena sektora uz citu. Fenšui tās sauc par lidojošām zvaigznēm un apzīmē ar cipariem.

 

 

Labvēlīgās enerģijas apzīmē ar cipariem – 1, 6, 8 un 9. Nelabvēlīgās apzīmē ar cipariem – 2, 3, 5 un 7. 2020.gadā jebkuras telpas(mājas, pilsētas, visas pasaules) centrā bija zvaigzne ar numuru 7, kas saistīta ar metāla elementu. To vēl spēcīgāku darīja Metāla Žurkas gada metāls. Tāpēc arī radās elpošanas orgānu problēmas.

Dzeltenā zvaigzne numur 5 ir  katastrofu zvaigzne, 2020.gadā tā atradās austrumos, un tiešām covid 19 sākās Ķīnas austrumu daļā. 2021.gadā  šī zvaigzne pārvietosies uz dienvidaustrumiem un var spēcīgi ietekmēt Dievidaustrumāzijas valstis.

Mājas aizsardzība pret lidojošo zvaigžņu nelabvēlīgo enerģiju

2021.gadā mājas iekšienē  zvaigznes numur 5 enerģiju iesakām koriģēt ar metāla vēja zvanu palīdzību, pakarinot tos mājokļa dienvidaustrumu sektorā.

Zvaigzne numur 2 ir slimību zvaigzne, tā atradīsies ziemeļu sektorā. Lai sevi pasargātu no tās nelabvēlīgās ietekmes, ziemeļu sektorā novietojiet sāli – zāles pret nelabvēlīgo ietekmi. Dariet tā: piepildiet 2/3 trauka ar rupja maluma sāli, pielejiet traukā līdz malām ūdeni un trauku novietojiet uz šķīvja ar 6 monētām. Lai šī konstrukcija ziemeļu sektorā atrodas visu 2021.gadu! Laiku pa laikam papildiniet traukā ūdeni.

Zvaigzne numur 7 ir ievainojumu un zādzību zvaigne. Tā pārcelsies uz ziemeļrietumiem. Tās ietekmi var vājināt, novietojot šai sektorā trīs bambusa  zariņus stikla vāzē ar ūdeni.

Zvaigzne numur 3 ir strīdu un laupīšanas zvaigzne. Tā atradīsies dienvidrietumos. Novietojiet šai sektorā labi pamanāmu  sarkanas krāsas priekšmetu vai sarkanu paklāju.

Novembrī 2021.gada ietekme vēl nav jaušama, taču decembrī lidojošās zvaigznes dublēsies, tāpēc šos ieteikumus var izmantot jau decembrī.

 

Zīlēt online: www.your-life-studio.com