Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Skaistums & Veselība

Ko darīt, ja aizsmakusi balss? 5 farmaceites padomi

28.01.2021

Balss ikdienā pilda ļoti svarīgu funkciju, jo cilvēks pēc dabas ir sociāla būtne, kam nepieciešams komunicēt ar apkārtējiem. Tāpēc brīžos, kad balss aizsmok vai “pazūd pavisam”, jūtams izteikts diskomforts un ikdienišķas darbības kļūst grūtāk paveicamas.

6 fermentēti produkti zarnu labsajūtai un imunitātes stiprināšanai

08.12.2020

Par imūnsistēmu cilvēka organismā lielā mērā ir atbildīgs zarnu trakts un tajā dzīvojošie mikroorganismi jeb zarnu mikroflora, kas apgādā organismu ar tam nepieciešamajām uzturvielām.

Ādas saslimšanu uzliesmojumi rudenī – ko iesākt?

24.11.2020

Rudens un ziema ir tas laiks, kad pastiprināti jāpievērš uzmanība ādas stāvoklim. Tāpat kā mēs nomainām savas vasaras drēbes pret siltajām, tā arī āda būtu jāsagatavo gaidāmajām laika pārmaiņām.

5 padomi, kā parūpēties par ādu, lietojot sejas masku

13.11.2020

Gada vēsais periods vienmēr prasa īpašu ādas kopšanu, turklāt apvienojumā ar sejas masku lietošanu veselas un skaistas sejas ādas saglabāšanai jāpievērš pastiprināta uzmanība.

Kā temperaments var ietekmēt veselību?

12.11.2020

Cilvēki ir ļoti dažādi – katram no mums ir savas raksturīgās personības iezīmes, mēs katrs uz lietām reaģējam citādāk un katrs citādāk pielāgojamies apkārtējai videi. Būtiska mūsu dzīves daļa ir tieši temperamenta vadīta.

Uztura speciāliste: Plāno, taupi laiku un mazini ikdienas stresu

08.11.2020

Pēdējā laikā arvien populārāks kļūst “Meal prep” koncepts jeb pārdomāta ēdienu plānošana, pagatavošana un sagatavju veidošana ilgākam laikam uz priekšu, piemēram, nedēļai.

Priežu pumpuri, salvija, smiltsērkšķis un citi ārstnieciskie dabas līdzekļi veselam kaklam

28.10.2020

Temperatūras pazemināšanās, nepiemērota apģērba izvēle, arī emocionāla pārslodze var mazināt organisma aizsargspējas, un tas kļūst uzņēmīgāks pret dažādiem vīrusiem, ir lielāka iespēja saaukstēties.

Laura Valuta iesaka četras aktuālākās sezonas grima tendences

09.10.2020

Pasaules mainīgā situācija viesusi korekcijas arī dekoratīvās kosmētikas izmantošanā, tomēr rudens-ziemas sezonas moto ir ļaut trendiem parādīt savu noskaņojumu un eksperimentēt.

Es gribētu tādu dzīvi...

07.10.2020

Es gribētu tādu dzīvi,lai tā būtu komforta. Lai man nebūtu jācenšās iegūt tās lietas,kas nemaz nav bagatība. Elementāras ikdienišķas lietas, kas palīdzētu justies pašpietiekamai.

Organisma norūdīšana – biežākās kļūdas un ieteikumi pareizai uzsākšanai

06.10.2020

Rūdīšanās un peldes vēsajā gada laikā kļūst arvien populārākas un pulcē arvien prāvāku piekritēju pulku. Taču vai tas ir vienīgais veids, kā varam norūdīt savu organismu?