Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Skaistums & Veselība

Es gribētu tādu dzīvi...

07.10.2020

Es gribētu tādu dzīvi,lai tā būtu komforta. Lai man nebūtu jācenšās iegūt tās lietas,kas nemaz nav bagatība. Elementāras ikdienišķas lietas, kas palīdzētu justies pašpietiekamai.

Bez tā visa var iztikt, tas ir lieki un mēs to nevaram atļauties,jāekonomē...tā uzskata cilvēki, kas audzināti tādā stilā, mēs jau to nevaram atļauties ,jo tas ir dārgi.

Jā, tas iespējams ir dārgi, bet varbūt mēs vienkārši par maz pelnam? Par maz atdodam vecās mantas, kuras aizņem vietu skapī, bet uzvilkt nav ko? Par maz ejam uz labiem, dārgiem veikaliem, lai sajustos, kādi varam būt, lai rastos doma, lūk ko man vajag.

Ko nu es, man tas nekad nebūs, es jau tur nekad neaizbraukšu, tas nav priekš manis. Ātri aizskrienam uz second  sapērkam veselu kaudzi par 1 eur un atnesam mājās, to ko citam nevajag. Tātad papildinām savu ikdienas dzīvi ar to, kas pamata funkciju ir izpildījis un dot mums nav ko. Tā arī paliek tukšuma sajūta, kas prieku nenes. Bieži var redzēt sievietes, kurām ir uzvilktas nedabiski krāšņas jakas, tādās krāsās kā ceļu būvniekiem un kurpes pretēji, kā no operas rekvizīta. Kāda gan var būt cilvēkā iekšējā harmonija? Es neesmu pret šiem veikaliem, kuros var atrast kādu detaļu pie esošās gardrobes, bet pienest pilnu māju ar to, kas būs jāizmet, cilvēku tikai vairāk iedzen dzīves kaktā. Lai saņemtu pozitīvu vajag jaunas, patīkamas mantas, tās var but nedārgas, bet ja tās jums piestāvēs tad pozitīvs garantēts, un tagad jaunas,skaistas lietas var atrast pieņemamā cenā.

Rakstu šo visu tāpēc, ka bieži tiek uzdots jautājums- kur mana vaina, es tik ekonomiska(saimnieciska) tīrīga un uzticīga, kur mana pusīte, kur ir mana laime? Kāpēc piesaistu tādus ,nekādus vīriešus? Visi grib sēdēt man uz kakla...Augstāk rakstītais ir tikai viens no faktoriem, kas to visu izdara bez jūsu aktīvas līdzdalības, izvēloties partneri. Saplosīta aura, kas radusies no sev nepiemērotā apģērba, piedrazots biolauks, ar svešu enerģiju un nedrošību, ko izstarojiet, jo tas nav jūsu īstais stils. Atceraties, kā vēl nemaz tik sen, bet kādam arī sen, gatavojās, lai dotos uz randiņu, uzvilka visu maksimāli jaunu un vīrietis arī uzpucējās. Tam ir nozīmē.Lai arī satraukums bija, bet tas bija jūsu,un tādēļ jauks. Saģērboties šā tā, uzklājot galdu ar šadiem, tādiem traukiem, nesakrāmējot savu istabu, un sagaidīt laimi, tā nevarēs. Kad uzdodu jautājumu sievietēm vai vīrietim, kāpēc būtu jāizvēlās tieši viņš vai viņa, atbilde ir tāda(bieži) es būšu uzticīga, kopā ar viņu iešu pastaigās(skaista)brauksim ceļot. Vai ir arī tādas atbildes - viņa uzkops māju gatavos ēst un varēs dzīvot pie manis... Ne vārda par to, ka es parūpēšos par tevi...es gribu parūpēties par tevi, lai tu justos laimīgs!

Tātad šoreiz akcents ne tikai uz iekšējo pasauli, bet arī uz to ko tu ziņo ar ārējo!

YOUR-LIFE-STUDIO