Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Viņš un Viņa

Vīrietis mūsdienu sabiedrībā – ideāli un realitāte

12.11.2020

Nupat aizvadīta pirmā Barbershop konference Rīgā, meklējot atbildes uz jautājumu, kas ir mūsdienīga vīrišķība un kāda ir vīrieša loma līdztiesīgas sabiedrības veidošanā. Vīrišķības jautājums ir neskaidrs, un šī neskaidrība nav nejauša.

Kurš erotikas festivāla apmeklētāja tips esi tu?

01.02.2019

Vairāk nekā 20 gadus organizējot Baltijā vērienīgāko erotikas festivālu, ko apmeklē daudzi tūkstoši cilvēku gan no Latvijas, gan no kaimiņvalstīm, festivālā “Erots” esam novērojuši biežāk sastopamos apmeklētāju tipus.

Kā pazīt vīrieti, kurš mēdz nozust?

20.01.2019

Ne mazums esam dzirdējušas vai pat piedzīvojušas randiņus ar vīrieti, kas liekas jauks, mīļš, varbūt pat mums piemērots, taču ne no šā, ne no tā - vīrietis pazūd.

Attiecības jūnijā...

07.06.2018

Jūnijā maijā joprojām vērojamas tendences - komunikācijas nepieciešamība, piedzīvojumu un izklaides vēlme. Attiecībās starp pretējo dzimumu cilvēkiem sagaidāma ļoti ievērojama attiecību dinamika, tās pieaugums.

Kad Valentīns liek sirdij straujāk pukstēt

14.02.2018

Valentīndienu apvij dažādi mīti un saprotams, ka šajā dienā mēs neiemīlamies kampaņveidīgi.

APTAUJA: ŠOGAD VALENTĪNDIENĀ SIEVIETES LABPRĀT SAŅEMTU DĀVANU KARTI SAVĀ MĪĻĀKAJĀ VEIKALĀ VAI SMARŽAS, VĪRIEŠI – VAKARIŅAS RESTORĀNĀ KOPĀ AR MĪĻOTO

12.02.2018

Gada romantiskākajos svētkos jeb Valentīndienā steidzam atrast īsto un piemērotāko dāvanu savai otrajai pusītei. Šogad t/c “Origo” aptaujājisvairāk nekā 1000 respondentu, lai noskaidrotu, ko cilvēki vislabprātāk vēlētos saņemt Valentīndienā.

Baudkāri rosinošs toplesa trio “Lady-X”festivālā “Erots 2018”!

08.12.2017

16. un 17. februārī Baltijas vienīgajā erotikas festivālā “Erots 2018”uzstāsiestoplesa baleta zvaigznes “Lady-X”no Baltkrievijas, kuru priekšnesumi balansē starp augsto kultūru, estētiku un piesātinātu, pat dzīvniecisku seksualitāti.

Virtuālās iepazīšanās – kur slēpjas to popularitāte?

06.02.2017

Internets mūsu dzīvē spēlē milzīgu lomu. Par normālu tiek uzskatīts, ka pāris iepazīstas ar interneta palīdzību. Ja agrāk ar iepazīšanos internetā aizrāvās gados jauni cilvēki, tad tagad tur iepazīstas visu vecumu ļaudis.

Cik daudz atļaujas latvieši?

27.01.2017

Kas ir erotika? Kas nepieciešams labam seksam? Vai Kamasūtra noder? – uz šiem un vēl daudziem citiem pikantiem jautājumiem atbild “Erots 2017” vadītāji DJ Gustavito un pasākumu vadītāja Sigita Brazdauska. Jau 17. un 18. februārī Ķīpsalā notiks “Erots 2017