Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Grāmatu apgādos

ZVAIGZNE ABC PIEDĀVĀ - LIELISKAS DĀVANAS MAZAJIEM!

08.12.2020

Kas dzīvo lauku sētā?

 

Šī cieto lapu grāmatiņa ar atveramiem lodziņiem iepazīstinās bērnu ar lauku sētas iemītniekiem. Atverot lodziņus, varēs noskaidrot, kas dzīvo kūtī, kas – trušu būrī, bet kas dzīvo stallī. Grāmatiņu īpaši mīļu padara Meta Volfa burvīgās ilustrācijas.

GRĀMATIŅU IEGĀDĀJIES ŠEIT: WWW.ZVAIGZNE.LV 

 

Kas dzīvo mežā?

 

Šī cieto lapu grāmatiņa ar atveramiem lodziņiem iepazīstinās bērnu ar meža iemītniekiem. Atverot lodziņus, varēs noskaidrot, kas dzīvo koku zaros, kas slēpjas krūmājā un kas ir ērti iekārtojies alā. Grāmatiņu īpaši mīļu padara Meta Volfa burvīgās ilustrācijas.

GRĀMATIŅU PĒRC ŠEIT: WWW.ZVAIGZNE.LV 

 

Hugo meklē sapnīti

 

“Hugo meklē sapnīti” ir stāsts par āpsi Hugo, kurš ir ļoti čakls, apzinīgs un tālredzīgs āpsis. Viņš ir strādājis visu vasaru un tagad mierīgi varētu iet gulēt līdz pavasarim. Bet… Hugo nevar aizmigt un saprot, ka ir jāizdomā, par ko sapņot garajā gulēšanas laikā. Un tā āpsis dodas pie draugiem, lai uzzinātu, par ko sapņo viņi. Pēc ciemošanās pie lāča, vāveres, pūces un eža, iedvesmojies no draugu sapņiem, Hugo liekas uz guļu, sapņojot sapni par draugiem un piedzīvojumiem, kas viņus gaida, kad ziema būs galā un viņi visi satiksies.

GRĀMATU IEGĀDĀJIES ŠEIT: WWW.ZVAIGZNE.LV 

 

Laumiņa Zilmatīte. Lasi kopā ar Margaritu Stārasti

 

Brīnumaina pasaka par laumiņu Zilmatīti un viņas draugiem.

Margaritas Stārastes ilustrācijas un pasakas dzejas fragmenti no grāmatas "Laimes zeme", Apgāds Zvaigzne ABC, 2019 (pirmizdevums 1993. gadā);
divas nepublicētas četrrindes no Margaritas Stārastes arhīva.

WWW.ZVAIGZNE.LV