Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Diētas

Pavasaris ir pats nepiemērotākais laiks diētām

04.05.2020

Tuvojoties vasarai, kad laiks sāk palikt siltāks un gaišāks, arvien vairāk iedzīvotāju interesējas par dažādām diētām svara samazināšanai.

Vitamīnu un uzturvielu ABC veģetāram un vegānam dzīvesveidam

21.08.2019

Veģetāram un vegānam uzturam gan Latvijā, gan pasaulē kopumā pievēršas aizvien vairāk cilvēku, jo tas palīdz saglabāt normālu ķermeņa svaru, normalizē holesterīna līmeni un asinsspiedienu, kā arī mazina dažādu slimību risku.

Veselīga dzīvesveida mitoloģija: izplatīti mīti par sportotāju uztura ieradumiem

28.03.2019

Pārdomāts un regulārs treniņu režīms ir nepieciešams, lai gūtu panākumus izvēlētajā sporta veidā. Taču ne mazāk svarīgs ir ikdienas ritmam un treniņu režīmam atbilstošs uztura plāns.

Labākai dzīvei: aizvien pieprasītāki kļūst kvalitatīvi un veselīgi produkti ikdienai

28.03.2019

Aizvien vairāk cilvēku visā pasaulē izvēlas pilnvērtīgu uzturu un aktīvu dzīvesveidu kā būtisku dzīves kvalitātes uzlabotāju, un šai tendencei pievienojas arī Latvijas iedzīvotāji, liecina tirgus izpētes kompānijas Nielsen Globālais pētījums.

Līdz ar jaunā gada sākumu ievērojami aug pieprasījums pēc zaļumiem un augļiem

09.01.2019

Jauno gadu ir pieņemts sākt ar apņemšanos dzīvot labāk, un viens no izplatītākajiem mērķiem ir pievērsties veselīgam uzturam.

KĀ NOTIEVĒJA JEĻENA STEPAŅENKO?FITO SPREJS APETĪTES REGULĒŠANAI UN FIGŪRAS UZLABOŠANAI.LIELISKS PALĪGS TAVAM GRIBASSPĒKAM!

19.04.2018

NOMĀC APETĪTI.UZLABO VIELMAIŅU.VIENS PULVERIZATORA KLIKŠĶIS KATRU REIZI, KAD MĀC IZSALKUMS STARP ĒDIENREIZĒM. PLŪŠKOKA UN ZĪDKOKU LAPU, KĀ ARĪ CITRUSAUGĻU EKSTRAKTS NOMĀC APETĪTI, PARALĒLI ŠĶEĻOT UN IZVADOT TAUKUS UN LIEKO ŠĶIDRUMU.

Vidusjūras diēta – veselības noslēpums

17.04.2018

Ar tā dēvēto Vidusjūras diētu saprot ēšanas paradumus, kas populāri Vidusjūras reģiona valstīs — Spānijā, Grieķijā, Dienvidfrancijā, Ziemeļāfrikā, Tuvajos Austrumos, bet par šīs diētas "centru" uzskata Itāliju un itāliešu virtuvi.