Konkursi

Ģimene & Attiecības

Skaistums & Veselība

Mana Nauda

Stils & Mode

Forums

Mana Māja

Darbs & Karjera

Sapņu Tulks

Izklaide & Svētki

Mistērijas

Horoskopi

Mana Māja

Darba, dzīvesvietas maiņa psiholoģijas skatījumā

13.05.2020

Skatoties amerikāņu filmas, nereti jābrīnās, cik bieži viņi maina dzīvesvietas. Turklāt pārceļoties viņi jaunās telpas burtiski piebāž ar dažādiem suvenīriem, tuvinieku fotogrāfijām un sirdij tuvām mīļlietiņām.

Neticamas pārvērtības: dizaineri pāris dienās pilnībā pārveido novecojušu dzīvokli

14.08.2019

Pārvērtības piedzīvojis tipisks daudzdzīvokļu ēkas dzīvoklis, kas piecu cilvēku ģimenei bija kļuvis par šauru, turklāt tas nebija ērts un vizuāli pievilcīgs.

Lai pavasarī neniezētu rokas dedzināt kūlu, teritorijas jāsakopj rudenī

17.04.2019

Pirmās pavasarīgās dienas, kad peļķes nedaudz apžuvušas, nes līdzi arī strauju kūlas ugunsgrēku skaita pieaugumu – iet bojā gan putni un dzīvnieki, gan saimniecības un dzīvojamās ēkas, nereti tiek apdraudēta arī cilvēku dzīvība.

Dārzs uz balkona – ieteikumi, kā to izveidot

13.04.2019

Pievienot svaigas bazilika lapiņas brokastu salātiem vai vasarā mieloties ar paša audzētiem tomātiem – tā nav tikai dārzu īpašnieku privilēģija.

2019. gada krāsa – korallis. Kā to ieviest interjerā?

29.01.2019

Enerģisks, optimistisks un dzīvespriecīgs – lūk, tā tiek raksturots siltais koraļļu krāsas tonis (Living Coral), kuru pasaulē pazīstamais krāsu institūts ‘’Pantone’’ šogad pasludinājis par 2019. gada krāsu.

Jaunā gada apņemšanās: trešdaļa Latvijas iedzīvotāju šogad vēlas atbrīvoties no nevajadzīgām lietām

08.01.2019

Trešdaļa Latvijas iedzīvotāju 2019. gadā ir apņēmušies atbrīvoties no nevajadzīgajām lietām mājās, kā arī uzlabot un atjaunot savu mājokli, liecina IKEA aptauja*.

SPĒKA SVECES AR LATVJU ZĪMĒM! Stipro Jumi un Pērkona zīmi, aizsargājošo Akas un Saules zīmi.

29.11.2018

Aiz loga gada tumšākais laiks. Gaišākas domas , dzīvesprieku un enerģiju savā telpā varam ienest ar spēcīgām , aromātiskām un galvenais, maģiskām svecēm.

Dizaineri iedvesmo – kā noformēt Latvijas simtgades svētku galdu

16.11.2018

IKEA Latvija interjera dizaineres Rita Rimke un Baiba Freija sadarbībā ar pasākumu organizatori Gundegu Skudriņu ir radījušas piecus Latvijas simtgadei veltītus galdu klājumus, no kā smelties iedvesmu svētku sajūtas radīšanai mājās.

Pārāk daudz mantu mājās? 9 ieteikumi, kā tās efektīvi organizēt un uzglabāt

05.11.2018

Latvijas iedzīvotāji vēlētos, lai viņiem mājās būtu mazāk mantu, taču daudzi turpina glabāt lietas, kas viņiem nav nepieciešamas, atklāj IKEA pētījums “Dzīve mājās”,

Vientuļo bišu māja un kukaiņu viesnīca Ķīpsalā aicina saimniekot gudri!

12.10.2018

Kāpēc kukaiņiem un augiem vajag savas mājas? Par to varēs uzzināt 20. oktobrī izstādē “Vide un enerģija 2018”, kur Latvijas Dabas fonds rīkos “Dabas sarunas”. Pētnieki stāstīs, kāpēc jāveido mājiņas sīkbūtnēm un kā to pareizi darīt!